Już za miesiąc(11 września) spotkajmy się na linii startu VI Tarczyn Półmaratonu. Podczas biegu można podziwiać malowniczą okolice, świetne tereny rekreacyjne i urokliwą trasę biegu.

Pokaż swoją siłę i przebiegnij ten wyjątkowy półmaraton, który dostarcza wrażeń na całe życie. Bieg tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 11 a start i meta powiewać będzie przy ulicy Szarych Szeregów. Podczas trwania imprezy organizator przewidział szereg wspaniałych atrakcji a jedną z nich będzie bieg rodzinny, który jest nierozłącznym elementem naszej imprezy. Każdego roku biegowi towarzyszy wspaniała atmosfera i nie inaczej będzie w tym roku. Na każdego biegacza czekać będzie pakiet startowy.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie www.polmaraton-tarczyn.pl.

Jeśli posiadasz jakieś pytania napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub za pomocą Facebooka.

Zachęcamy do udziału w tej unikalnej imprezie biegowej, która gwarantuje niezapomniane przeżycia. Pobiegnij razem z nami.